לשרוד או לא להיות

איך יער הגשם האמזוני מוכיח שדרווין טעה

  יוסי גינסברג מחבר הספר בחזרה מטואיצ׳י הוא הרפתקאן ישראלי, יזם סדרתי, ואחד המרצים העסקיים המבוקשים בעולם

 

הוא חלק במה עם ביל קלינטון וריצ׳רד ברונסון עם נשיא מקסיקו מלכת ירדן ועוד רבים. לאחרונה בסקר שנערך בצפון אמריקה יוסי נמצא בראש רשימת המרצים הבלתי נשכחים בתעשיה.​

הוא מוזמן על ידי הארגונים הגדולים והמובילים בעולם בין לקוחותיו חברת אפל  ואוניברסיטת סינגולריטי 

הספר בחזרה מטואיצ׳י שזכה למעמד קאלט בישראל תורגם לעשרים שפות ומכר מליוני עותקים. הספר המתאר את מסע ההשרדות המיתולוגי של יוסי באמזונס הבוליביני הפך לסרט דוקומנטרי בדיסקאברי צ׳אנל ולאחרונה לסרט הוליוודי בכיכובו של דניאל רדקליף (הרי פוטר)

יוסי הוא מספר הסיפורים האולטימטיבי הוא מצליח לסחוף את הקהל לחוות בעוצמות רגשיות עמוקות את התכנים שרווים במסרים מחוללי שינוי.

כיזם סדרתי הוא עסק בתחומים שונים ומגוונים משימור הסביבה ובניית כפר נופש בלב האמזונס - לפיחת 12 מרכזים טיפוללים בנפגעי סמים. גלריית העיצוב שלו קולקטאקו שהשיגה את זמנה בשימוש בחומרים אלטרנטיבים ושני מיזמי ההי טק שהביאו אותו לסיליקון וואלי.

איש בעל נסיון חיים עשיר, שדובר שבע שפות וחי ופעל בארצות ותרבויות שונות. הוא מביא ידע עמוק ומפתיע שגורם לאנשים לחשוב מחוץ לקופסא. המפגשים עם יוסי לעיתים רבות מחוללים שינוי עמוק אצל אנשים וארגונים שלמים. 

כוחו של החולם התמים - לחלום ללא הגבלות - להעז ולעזוב את אזורי הנוחות - להתמודד עם קשיים מבלי להכנע - יוסי מעורר השראה עמוקה שמניעה לפעולה.

לשרוד או לא להיות